Bizim mekan sohbet teması

ÖZEL TEMALAR alt yapısı kullanıldı.
17 Mart 2023 tarihinde yayınlandı.
624 kere incelendi.

Bu temanın fiyatı : Özel tasarım

CANLI DEMO

Bizim.mekan.org HTML Sohbet tasarımı

Merhaba arkadaşlar bildiğiniz üzere bizim mekan sohbet siteleri oldukça meşhurdur ve yıllardır popülaritesini hiç kaybetmemiştir.

Bizim mekan sohbet tasarımı olarak site sahibi isteği doğrultusunda belirlemiş olduğu renkler ve düzene göre bizim mekan tasarımı ortaya çıkmış oldu.

bizim.mekan.org a özel yapılmış Html sohbet teması   tamamen responsive olup kendine özgü yapısı ise bizim.mekan.org ailesine hayırlı olmasını dileriz.

Tema özelliklerinden bahsedecek olursak temada bulunan alanlardan en fazla beğeni toplayan kısım header alanı ve header alanı içerisinde çok hoş renklere sahip iki sevgiliyi görebilirisiniz.

Tema yapısı olarak 4 ayrı yerden oluşan tema alanları header, orda alan (content) sidebar ve footer olarak bölümlenmiştir.

Header alanını açıklayacak olursak;

bir sohbet temasının can alıcı noktası header alanıdır header alanı içerisinde sohbet alanının farklı ve göze hitap etmesi en mühim durumlardan biridir.

Bizim.mekan.org Chat teması

Biz sohbet temalarını yaparken en fazla önem verdiğimiz alan header yani sohbet alanı bölümüdür.

yukarıda görmüş olduğunuz resimde header alanı mevcuttur ve header üzerine yapılan svg ile güzel bir dalga görüntüsü oluşturulmuştur.

 

Bizim mekan mobil webview uygulaması

Bizim mekan mobil uygulaması ile google play store da yayınlanmaya başladıktan sonra güzel bir beğeniye sahip oldu

diğer sohbet uygulamalarına nazaran tasarımsal olarak ve yapısında qwebirc 1001renk özel edit kullanıldığı için kullanıcı dostu olmayı başarmıştır.

Aşağıda görüldüğü üzere hem google play console politika kurallarına uygun olarak hazırlanmış hem de tasarımlar olarak web sitesine göre ayarlanmıştır.

 

Whatsapp