RENK WordPress Mor Sohbet Teması

WORDPRESS alt yapısı kullanıldı.
21 Mart 2023 tarihinde yayınlandı.
1320 kere incelendi.

Bu temanın fiyatı : 600 TL

CANLI DEMO

RENK WordPress Sohbet Teması

Uzun bir aradan sonra , ilk ve genel temamız olan RENK WordPress Sohbet Temasını çıkarmış bulunmaktayız. Sohbet alanında hizmet vermekte olan kullanıcılara yönelik hazırlamış olduğumuz sohbet teması, siteyi ziyaret edecek olan sohbet misafirlerinin kullanımını kolaylaştırmak ve keyifli hale getirmek için titizlikle hazırlanmıştır.

Uzun süredir sohbet alanında hizmet veriyor olmamız, sohbet temasında kullanıcı ve site yöneticisi nelere ihtiyaç duyar, neler olursa daha iyi olur noktasında daha detaylı düşünmemize sebep oldu. Site yöneticisi için hazırlamış olduğumuz admin panel ile tema üzerinde birçok yere müdahale edebilme imkanı sunduk. Admin panelinin kolay, anlaşılır ve kullanışlı olması, yöneticinin zorlanmadan site içerisinde LOGO, Yazı Alanları , URL Link Ayarları gibi bir çok yerde değişiklik yapabilmesine olanak sağlamaktadır.

 

Mobil Uyumlu          Lighthouse Uyumlu          Seo Altyapısı          Temiz Yazılım          Tema Paneli

 

Tema paneliyle temanın birçok alanına müdahale edebileceksiniz. Bunlardan Bazılarından bahsetmek gerekirse, Sohbet alanında method seçini (get/post) ve input alanlarında bulunan açıklamalar ile gidecek olduğu sohbet sayfa URL adresi, Sidebar alanında bulunan soru/cevap bölümüne ekleme/ çıkarma, Sosyal Medya hesaplarını ikonlu şekilde ekleme /çıkarma, Metin ve Hakkımızda alanlarında ki metin yazıları gibi bir çok alanda değişiklik yapabileceksiniz.

RENK WordPress Sohbet Teması ; domain adına lisanslı olup, çoklu şekilde satışa sunulmuştur. Temanın ilk kurulumu tarafımızdan ücretsiz olarak yapılacak olup, daha sonraki yedek alma taşıma vb. gibi talepler ücretlendirilecektir. Tema v1 olup, süreç içerisinde güncellemelere tâbi olacaktır.

Whatsapp