Renk Html Rengin Sohbet teması

HTML alt yapısı kullanıldı.
4 Mayıs 2023 tarihinde yayınlandı.
746 kere incelendi.

Bu temanın fiyatı : 600 TL

CANLI DEMO

Rengin Sohbet teması

Logo tasarımı fiyata dahil değildir.

Merhaba arkadaşlar daha öncesinde 4 adet wordpress sohbet teması ile sizlere sunmuştuk bu gün ise sizler için HTML alt yapısı ile Php uzantı ile domaine lisanslanmış Rengin sohbet teması ile karşınızdayız.

Günümüzde Sohbet temalarının çoğu HTML olarak çıkmaya başlamıştır bizler ilk etapta wordpress sohbet temaları ile çıkış yaptık ve sonrasında yoğun olarak Html tasarım istekleri geldi başlangıç olarak göze hitap eden, seosu ile renk uyumları ile şık bir tema hazırladığımızı düşünüyoruz.

Rengin sohbet teması Html olarak dizayn edilmiştir.

Google lighthouse verilerine göre tema seosu 100 olup diğer değerlerde pc hızına göre yada internet hızına göre 98-100 arası değişmektedir.

Tema özelliklerinden bahsedecek olursak temada bulunan alanlardan en fazla beğeni toplayan kısım header alanı ve header alanı içerisinde çok hoş durmaktadır.

bir sohbet temasının can alıcı noktası header alanıdır header alanı içerisinde sohbet alanının farklı ve göze hitap etmesi en mühim durumlardan biridir.

Biz sohbet temalarını yaparken en fazla önem verdiğimiz alan header yani sohbet alanı bölümüdür.

Sohbet teması bir bütün olarak, tema şekillenmesi sohbet alanına göre yapılıyor diyebiliriz.

Sticky top menü

Headerde bulunan menü sticky menü yapısı ile oluşturulmuştur ve normal header alanındayken Sohbete bağlanmak için bir buton göremezsin fakat scroll aşağı doğru indikçe menü pozisyon yer değiştirince sohbet alanı üst kısımda görünmez yerde kaldığı için Sohbete bağlan butonu menü üzerinde çıkacaktır.

Hemen bağlan butonu sadece pozisyon değiştirdiğinde ortaya çıktığı için durumu eğlenceli hale getirmek için aşağıda ki resimde işaretlenen alana hemen bağlan butonu adı altında güzel bir smiley ile buton koyduk ve butona tıklandığında direk sohbet sayfanıza bağlanmasını sağladık

Whatsapp