RENK Yazgülü sohbet teması

ÖZEL TEMALAR alt yapısı kullanıldı.
23 Mayıs 2023 tarihinde yayınlandı.
691 kere incelendi.

Bu temanın fiyatı : Özel tasarım

CANLI DEMO

Yazgülü sohbet teması

Yazgulu.com için hazırlanmış HTML Sohbet teması yazgulu.com bünyesine hayırlı olsun.

Günümüzde sohbet siteleri temalarının çoğunu HTML olarak çıkarmaya başlamıştır.

Bizler ilk etapta wordpress sohbet temaları ile çıkış yaptık ve sonrasında yoğun olarak Html tasarım istekleri geldi başlangıç olarak göze hitap eden, seosu ile renk uyumları ile şık bir tema hazırladığımızı düşünüyoruz.

Rengin sohbet teması Html olarak dizayn edilmiştir.

Google lighthouse verilerine göre tema seosu 100 olup diğer değerlerde pc hızına göre yada internet hızına göre 98-100 arası değişmektedir.

Tema özelliklerinden bahsedecek olursak temada bulunan alanlardan en fazla beğeni toplayan kısım header alanı ve header alanı içerisinde çok hoş durmaktadır.

bir sohbet temasının can alıcı noktası header alanıdır header alanı içerisinde sohbet alanının farklı ve göze hitap etmesi en mühim durumlardan biridir.

Biz sohbet temalarını yaparken en fazla önem verdiğimiz alan header yani sohbet alanı bölümüdür.

Sohbet teması bir bütün olarak, tema şekillenmesi sohbet alanına göre yapılıyor diyebiliriz.

Yazgülü mobil sohbet uygulaması

Yazgülü mobil sohbet uygulaması ile google play store da yayınlanmaya başladıktan sonra güzel bir beğeniye sahip oldu

diğer sohbet uygulamalarına nazaran tasarımsal olarak ve yapısında qwebirc 1001renk özel edit kullanıldığı için kullanıcı dostu olmayı başarmıştır.

Aşağıda görüldüğü üzere hem google play console politika kurallarına uygun olarak hazırlanmış hem de tasarımlar olarak web sitesine göre ayarlanmıştır.

Yazgülü sohbet sitelerinin günümüzde oldukça fazla kitlesi olmaya başlamıştır bu kitlelere yakışır tasarımlar yapmak 1001renk için güzel bir durum haline gelmiştir.

Yazgülü mobil sohbet uygulamaları da dahil tüm tasarımları üstlendiğimizi yazgulu chat sohbet sitesine bundan sonraki tasarımlarında beraber olacağımızı beyan ettik.

1001renk sohbet tasarımları konusunda yıllar bu sektörü elinde tutmaktadır ve sohbet tasarımları adına oldukça profesyonel işler çıkarmaya devam etmektedir.

Daha öncesinde wordpress alt tabanlı sohbet temaları çıkarmış olup güncel fiyatları ile satışlara devam etmektedir. çeşitli wordpress sohbet temaları ve html sohbet temaları satışımızda kısa sürede hedelediğimiz satış sayılarının oldukça üzerine çıkmış bulunmaktayız. bu satışlarımız halen devam etmektedir.

Whatsapp